Aanpak eenzaamheid in Gulpen-Wittem

Iedereen voelt zich wel eens eenzaam of alleen. Dat kan komen doordat u mensen in uw omgeving mist. Maar u kunt zich ook eenzaam voelen als u mensen om u heen heeft. Eenzaamheid is vooral een gevoel. Iemand ervaart leegte en verdriet en voelt zich niet verbonden met andere mensen.

Symposium eenzaamheid. In beeld zijn een laptop en op het beeldscherm een locatie met meerdere mensen

Lokale coalitie Gulpen-Wittem

In Gulpen-Wittem is een 'lokale coalitie', die tot doel heeft om tot een gezamenlijke aanpak te komen die aansluit bij de lokale behoeften én bij de initiatieven die er binnen onze gemeente al zijn. Wilt u zich aanmelden bij de lokale coalitie? Dat kan via onderstaande button.

Aanmelden voor lokale coalitie

Leden

De volgende organisaties hebben zich inmiddels aangemeld en ondersteunen de lokale coalitie 'Een Tegen Eenzaamheid' in Gulpen-Wittem:

Lokale coalitie 'Eén Tegen Eenzaamheid'
Organisatie / burgerinitiatief / privépersoon Contactpersoon E-mail
Click4friends  John Aretz Info@click4friends.nl
Hulp bij dementie   Tessa Sprokel Tessa.sprokel@envida.nl
Envida  Conny Vonk Conny.vonk@envida.nl
Stichting Trajekt Gulpen-Wittem  Estelle Bruls Estelle.bruls@trajekt.nl
Bewonersnetwerk Gulpen  Jean Schrijnemakers  Bewonersnetwerk.gulpen@gmail.com
Stichting kernoverleg Slenaken  Henk van Empel  Hpjvanempel@outlook.com
Stichting Heinz Bijzondere Vakantiereizen  Heinz Helgers en Sonja Vlaming Info@stichtingheinzreizen.nl en Sonjavlaming@hotmail.com
Regio Heuvelland Zonnebloem  Thei van Dijck  Theivandijck@gmail.com
Paus Franciscusgroep Wijlre  Pierre Steijns  Franciscusgroepwg@gmail.com
MEE Zuid-Limburg  Liza Claasens-Lejeune L.Lejeune@meezuidlimburg.nl
Stichting Leven naast de Brouwerij  Ds Harrie de Reus  dsdereus@ziggo.nl
Protestantse gemeente Maas-Heuvelland  Ds Harrie de Reus  dsdereus@ziggo.nl
Sevagram  Bianca Bertram Bianca.bertram@sevagram.nl
Biessonder Josja Biessen  Biessen@biessonder.nl
Stichting Artidé Andrea Scheepers  Info@artide.nl
Stichting Vier het Leven  Mark Mülders  Mark@4hetleven.nl
Zorgboerderij Trintelen  Chantal Muijrers  Info@zorgboerderijtrintelen.nl
Wonen Wittem  Helma van Haren  H.vharen@wonenwittem.nl
Vrijwilligerscentrale Gulpen-Wittem Anja Schreurs-Heijen  A.schreurs@gulpen-wittem.nl
Levantogroep Vrijwilligers (maatjes-project)  Cindy Custers  Cindy.custers@levantogroep.nl

Contact met de gemeente

U bent welkom in het gemeentehuis in Gulpen. Om direct geholpen te kunnen worden adviseren wij u om een afspraak te maken.

Afspraak maken