Werkzaamheden N598 (De Hut - De Planck): tijdelijke afsluiting

De provincie werkt de komende periode aan de N598 tussen De Hut en De Planck.

Afsluiting en omleiding

De provincie sluit de N598 af vanaf Reijmerstok richting de N278, ter hoogte van hectometerpaal 2.5. Verkeer in deze richting rijdt om via Reijmerstok. Fietsers kunnen de weg blijven gebruiken. Verkeer dat vanaf de N278 richting de N598 rijdt, ondervindt geen hinder en volgt de gebruikelijke route.

Planning

De werkzaamheden starten op maandag 26 januari en duren ongeveer vier dagen. De provincie werkt overdag, tussen 9.00 en 16.00 uur. Zo voorkomt zij nachtelijke overlast voor bewoners van Reijmerstok door zwaar werkverkeer. De provincie verzoekt weggebruikers rekening te houden met de tijdelijke situatie en de omleidingsroute te volgen. Heeft u vragen? Neem dan contact op met de Provincie Limburg.

Contact met de gemeente

U bent welkom in het gemeentehuis in Gulpen. Om direct geholpen te kunnen worden adviseren wij u om een afspraak te maken.

Afspraak maken