Begroting in één oogopslag in een nieuw jasje

Om de begroting van onze gemeente beter leesbaar en ontvankelijker te maken voor inwoners (van alle leeftijden!), hebben we de begroting in een nieuw jasje gestoken. De begroting in één oogopslag, inclusief vloggende bestuurders die in een notendop vertellen waar de gemeente Gulpen-Wittem in 2021 op in zet. We publiceerden een mooie infographic in het huis-aan-huisblad. In de infographic vindt de lezer QR-codes terug die leiden naar korte filmpjes. Voor de opnames hebben we unieke locaties in onze gemeente uitgekozen die aansluiten bij onze Cittaslowfilosofie. Oftewel: het goede leven in Gulpen-Wittem.

Bekijk hieronder de Begroting in één oogopslag 2021! Scan de QR code met de camera van je telefoon om de vlogjes te openen.

begroting in een oogopslag 2021 gulpen-wittem

begroting in een oogopslag 2021 gulpen-wittem pagina2

Filmpjes

Lukt het niet om de QR codes te scannen? U kunt de vlogs van onze bestuurders bekijken via de onderstaande links.

Contact met de gemeente

U bent welkom in het gemeentehuis in Gulpen. Om direct geholpen te kunnen worden adviseren wij u om een afspraak te maken.

Afspraak maken