Nieuwsoverzicht

  • Terugblik Open Monumentendag 2025

    MEE Zuid-Limburg organiseert dit najaar een Brussencursus: bijeenkomsten speciaal voor kinderen die opgroeien met een broer of zus met een beperking.

    Lees verder

  • Nee tegen vapen

    Vapen is schadelijk en slecht voor de gezondheid van kinderen. Vapes bevatten veel giftige stoffen, zijn supersnel verslavend en verstoren de ontwikkeling van de hersenen van het kind. In Nederland heeft 1 op de 10 kinderen van 12 jaar al gevapet. Elk kind kan ermee beginnen en zonder het te merken verslaafd raken.

    Lees verder

  • Even opletten: wijziging inloopspreekuur Podium24

    Vanaf oktober verandert het inloopspreekuur van Podium24. Tot december is het inloopspreekuur twee keer per maand in het gemeentehuis.

    Lees verder

  • Gratis Webinar ‘Alles over angst bij kinderen’

    Elke ontwikkelingsfase van een kind brengt zijn eigen angsten mee. Bij kinderen zijn angsten vaak een fase waar ze eigenlijk gewoon doorheen moeten. Als dat lukt gaan ze stevig door naar de volgende fase. Voor ouders is het een haast natuurlijke reactie om je kind te willen beschermen. Dus als het ergens heel bang voor is, ben je geneigd om te zeggen ‘kom maar hier, doe het maar niet’. De angst blijft dan echter bestaan en kan zelfs erger worden. Beter dus om je kind aan te sporen om het wel te doen en het daarbij te helpen.

    Lees verder

  • Brussencursus voor kinderen met een broer of zus met een beperking

    MEE Zuid-Limburg organiseert dit najaar een Brussencursus: bijeenkomsten speciaal voor kinderen die opgroeien met een broer of zus met een beperking.

    Lees verder

  • Samen sterker: nieuw sociaal ontwikkelbedrijf voor de gemeente Maastricht en de gemeenten in het Heuvelland

    De gemeenten Maastricht, Meerssen, Eijsden-Margraten, Valkenburg aan de Geul, Vaals en Gulpen-Wittem bundelen hun krachten voor betere ondersteuning bij werk en ontwikkeling.

    Lees verder

  • Pas op met bedrijven die urgentieverklaring aanbieden

    Er zijn bedrijven die beloven dat zij u snel aan een sociale huurwoning kunnen helpen. Zij zeggen dat te doen door te helpen bij het aanvragen van een urgentieverklaring. Vaak vragen deze bedrijven dat u eerst veel geld betaalt.

    Lees verder

Contact met de gemeente

U bent welkom in het gemeentehuis in Gulpen. Om direct geholpen te kunnen worden adviseren wij u om een afspraak te maken.

Afspraak maken